MÖBLER / Bord / Nattygsbord 13196004
nr 1319 6004
Nattygsbord
Gustaviansk stil. Bredd: 50, djup: 34 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:13:58
13/4 20:08:56
Den Gustavianska stilen